Krepšinio treneris nori pačius gabiausius sportininkus išleisti į krepšinio stovyklą. Dėl šios priežasties jis visą sezoną suvedinėjo statistiką ir nusprendė išrinkti tuos krepšininkus, kurių naudingumą įvertino m balų ir daugiau. Parašykite programą, kuri rastų:

• tų krepšininkų, kurie buvo išrinkti į stovyklą, numerių sąrašą;
  • mažiausią naudingumo balą iš pradinio krepšininkų sąrašo;
  • didžiausią naudingumo balą iš pradinio krepšininkų sąrašo.

Pradiniai duomenys:

Duomenų failo krepsininkai.txt pirmoje eilutėje įrašytas krepšininkų skaičius n (1 < n < 50) ir naudingumo balas m. Kitose n eilučių įrašytas žaidėjo numeris ir naudingumo balas, kurie yra atskiriami tarpu. Vieno žaidėjo numeriui ir naudingumo balui yra skiriama viena eilutė.

Rezultatai:

Rezultatai yra saugomi tekstiniame faile atrinkti.txt. Rezultatų failo pirmoje eilutėje yra išvedamas mažiausias ir didžiausias naudingumo balai, atskirti tarpu. Antroje rezultatų failo eilutėje yra išvedamas išrinktų krepšininkų numerių sąrašas kiekvieno krepšininko numerį atskiriant tarpu.

Duomenų ir rezultatų failų pavyzdys:

krepsininkai.txt atrinkti.txt

4.9 10.2

• Išrinktų krepšininkų numeriai turi būti talpinami masyve.
  • Funkcijos void duomenų skaitymui ir rašymui.
  • Funkcija krepšininkų numerių išrinkimui.
  • Funkcijos mažiausiam ir didžiausiam naudingumo balams rasti.