Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 4613

Justas labai mėgsta slidinėti. Šį žiemos sezoną jis nusprendė atnaujinti savo slidinėjimo įrangą – nusipirkti naujas slides ir batus. Apsilankęs parduotuvėje jis pamatė, kad slidės ir batai pardavinėjami komplektais. Justas nori sumokėti ne mažiau nei min bet ne daugiau nei max eurų, kad nusipirktų kokybišką, bet nebrangų komplektą. Parduotuvė parduoda n (n<=50) skirtingų komplektų.

Sukurkite programą, kuri parodytų:

1. Pigiausio ir brangiausio komplektų kainas, atitinkančias norimą sumą.
  2. Komplektų, kainuojančių norimą sumą, kiekį.
  3. Visų Justui tinkančių komplektų kainas.

Pradiniai duomenys: mažiausia išleidžiama pinigų suma min, didžiausia išleidžiama pinigų max, komplektų kiekis parduotuvėje n, įrašyti tekstiniame faile kainos.txt  vienoje eilutėje ir atskiriami tarpais. Kitose n eilučių įrašomos ir tarpu atskiriamos vieno komplekto slidžių ir batų kainos. Rezultatai yra saugomi tekstiniame faile rezultatai.txt. Į pirmą eilutę įrašomos ir tarpu atskiriamos mažiausia ir didžiausia tinkamų komplektų kainos. Antroje eilutėje – tinkamų komplektų kiekis k. Trečioje eilutėje atskiriamos tarpu ir įrašomos visos tinkamų komplektų kainos.

Pradiniai duomenys Rezultatai

• min,max,n teigiami int tipo kintamasis.
  • Naudoti masyvus
  • Sukurti int tipo funkciją, kuri grąžintų brangiausią komplektą
  • Sukurti int tipo funkciją, kuri grąžintų pigiausią komplektą
  • Sukurti int tipo funkciją, kuri iš dviejų mąsyvų sudeda informaciją į naują masyvą ir grąžina naujo masyvo ilgį.