Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 5254

Stalo žaidimų parduotuvės konsultantas Simonas nusprendė suskaičiuoti priedą prie savo mėnesinio atlyginimo. Nuo kiekvieno parduoto stalo žaidimo jis gauna 10% žaidimo kainos prie atlyginimo priedo.

! Parašykite programą, kuri suskaičiuotų Simono mėnesinio atlyginimo priedą ir rastų tą stalo žaidimą, iš kurio Simonas gavo didžiausią dalį priedo.

Pradiniai duomenys. Tekstiniame faile „Zaidimai.txt“ pateikti pradiniai duomenys. Pirmoje failo eilutėje nurodyta, kiek skirtingų stalo žaidimų tipų n yra parduotuvėje. Likusiose failų eilutėse nurodyta vieno stalo žaidimo kaina k (realus skaičius) ir parduotų žaidimų kiekis y (sveikasis skaičius).

Rezultatai. Tekstinio failo „Priedas.txt“ pirmoje eilutėje pateikiamas Simono priedas prie atlyginimo (realusis skaičius, du skaitmenys po kablelio), antroje eilutėje pateikiama kaina to stalo žaidimo, iš kurio Simonas gavo didžiausią dalį priedo.

Pavyzdys:

Zaidimai.txt   Priedas.txt

8.13 3
50.99 1
20.50 2
4.65 4
13.45 1

• Sukurkite void tipo funkciją, kuri skaitytų duomenis;
  • Sukurkite void tipo funkciją, kuri spausdintų duomenis;
  • Sukurkite double tipo funkciją, kuri grąžintų nuo vieno stalo žaidimo gaunamą dalį prie priedo;
  • Sukurkite double tipo funkciją, kuri grąžintų priedą prie atlyginimo;
  • Sukurkite double tipo funkciją, kuri grąžintų kainą to stalo žaidimo, iš kurio Simonas gavo didžiausią dalį priedo;
  • Skaičių apvalinimas vyksta pateikiant tik galutinį rezultatą;
  • Naudokite masyvus!