Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 3130

Futbolininkai A ir B varžosi tarpusavyje, kuris įmuš daugiau įvarčių per nustatytą varžybų skaičių. Sukurk programą, kuri apskaičiuotų ir įvardintų, kuriam futbolininkui sekėsi geriau!

Duomenų faile ("duomenys.txt") duomenys pateikti tokia tvarka: pirmoje eilutėje - A futbolininko vardas ir pavardė (du atskiri žodžiai), antroje eilutėje - B futbolininko vardas ir pavardė (taip pat du atskiri žodžiai), trečioje eilutėje - užfiksuotų varžybų skaičius n, o likusiose n eilučių pateikta po du skaičius - pirmas skaičius yra A futbolininko įvarčių skaičius, o antras - B futbolininko įvarčių skaičius.

Užduotis:

• Nuskaityti duomenis į du atskirus masyvus (atskirai futbolininkams A ir B).
  • Rasti, kuris futbolininkas įmušė daugiau įvarčių per visas varžybas.
  • Rezultatų faile ("rezultatai.txt") išvesti futbolininko vardą, pavardę, o kitoje eilutėje - mažėjimo tvarka surikiuotus atskirų varžybų įvarčių kiekius.

Pastaba: Futbolininkai niekada nebus įmušę po vienodai įvarčių.

Duomenų failo pavyzdys:

duomenys.txt rezultatai.txt
Cristiano Ronaldo
Lionel Messi
Lionel Messi

• Duomenų skaitymo funkcija void.
  • Rezultatų rašymo funkcija void.
  • Du struktūrų masyvai - futbolininkui A ir B.
  • Vieno futbolininko visų įvarčių skaičiavimo funkcija.
  • Rikiavimo funkcija void.