Turime n (1 ≤ n ≤ 100) spalvotų pieštukų naudojimo istoriją. Pieštukai naudojimo metu buvo drožiami peiliu arba drožtuku. Nudrožtais pieštukais buvo braižomi brėžiniai. Taip pat jie galėjo būti nulūžę. Naudojimo istorija koduojama raidėmis: D – drožimas drožtuku, P – drožimas peiliu, B – braižymas, L – lūžimas.

Parašykite programą, kuri nustatytų likusį pieštukų ilgį ir surikiuotų pieštukus nuo ilgiausio iki trumpiausio. Jei pieštukų ilgiai sutampa, tuomet pieštukai turi būti rikiuojami pagal spalvą abėcėlės tvarka.

1. Naudojimo pradžioje visi pieštukai yra nauji, nedrožti ir yra 15 cm ilgio.

2. Drožiant pieštuką peiliu, jis sutrumpėja 10 mm.

3. Drožiant pieštuką drožtuku, jis sutrumpėja 7 mm.

4. Jeigu braižant brėžinius pieštukas nenulūžta, jis sutrumpėja 7 mm, jeigu prieš tai buvo drožtas peiliu.

5. Jeigu braižant brėžinius pieštukas nenulūžta, jis sutrumpėja 5 mm, jeigu prieš tai buvo drožtas drožtuku.

6. Pieštukas gali nulūžti drožiant arba braižant.

7. Jeigu pieštukas lūžta, tai jis sutrumpėja 10 mm (buvo drožtas peiliu) arba 7 mm (buvo drožtas drožtuku).

Pradiniai duomenys yra faile piestukai.txt. Pirmoje failo eilutėje yra pieštukų skaičius n, kitose n eilučių yra pieštukų naudojimo istorijos. Eilutės pradžioje yra pieštuko spalva (vienas žodis). Toliau eilutėje yra pieštuko naudojimo veiksmai (mažiau negu 100).

Rezultatų faile piestukairez.txt turi būti spausdinami pieštukai, surikiuoti ilgio mažėjimo tvarka. Spausdinama pieštuko spalva ir jo ilgis, naudojimosi istorijos pabaigoje, milimetrais.

Pradiniai duomenys Rezultatai

Melynas PBLDBPLPB
Raudonas DBDBDBDLDBDBDBL
Zalias P

Zalias 140
Melynas 81
Raudonas 62

• Naudokite masyvą su struktūros tipo elementais. Gali būti naudojami ir kitų tipų masyvai.
  • Rikiavimo funkcija void().
  • Rašymo į failą funkcija void().