Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 5238

Tradiciškai poledinės žūklės konkurse dalyvauja ir Saulius. Užsiregistravęs į konkursą jis sužinojo apie teikiamus prizus.
Šiais metais, renginio organizatoriai nusprendė apdovanojimus dalinti pagal taškų sistemą.
Prizų sąrašas:
1. Žvejo kuprinę galima gauti už 25 ir daugiau taškų.
2. Žūklės priemonių rinkinį galima gauti surinkus nuo 20 iki 25 taškų. (Surinkus 25 taškus gaunama žvejo kuprinė).
3. Masalų rinkinį galima gauti surinkus nuo 15 iki 20 taškų. (Surinkus 20 taškų gaunamas žūklės priemonių rinkinys).

P.s. Surinkus mažiau nei 15 taškų, prizas nėra suteikiamas.

Taškai yra skiriami taip:

1. Jeigu žvejo ištraukta žuvis yra lengvesnė nei kilogramas - jis ją paleidžia ir už tai nėra skiriami taškai.
2. Jeigu žvejo ištraukta žuvis yra tarp 1 ir 2 kilogramų - žvejys gauna 2 taškus.
3. Jeigu žvejo ištraukta žuvis yra tarp 2 ir 3 kilogramų - žvejys gauna 3 taškus.
4. Jeigu žvejo ištraukta žuvis yra sunkesnė nei 3 kilogramai - žvejys gauna 5 taškus.

Užduotis:

Parašykite programą, kuri apskaičiuotų, kokį prizą gavo Saulius.

Pirmiausia klaviatūra yra įvedamas Sauliaus pagautų žuvų kiekis n. Tolimesni n skaičiai yra kiekvienos žuvies svoris gramais.

Į ekraną išvedamas tik prizo numeris (1 2 3) arba "Prizo negavo".

Pradiniai duomenys Rezultatai