Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

Užduotis

Antanas susikūrė interneto svetainę, įsidiegė hey.lt skaitiklį ir seka svetainės populiarumą. Svetainėje hey.lt pateikiama informacija, kiek svetainės puslapių buvo aplankyta ir keli unikalūs lankytojai apsilankė svetainėje kiekvieną dieną.

Antanas nori įsitikinti, ar jo svetainės populiarumas nemažėja, t.y., ar kiekvieną dieną didėja vieno lankytojo atverstų puslapių skaičius, kuris gaunamas visų tą dieną aplankytų puslapių skaičių dalinant iš svetainės lankytojų skaičiaus. Gautas dalmuo yra realusis skaičius.

Pradiniai duomenys įvedami klaviatūra. Pirmiausia įvedamas stebėjimo dienų skaičius d (dienos numeruojamos nuo 1 iki d, 1 < d <= 50). Toliau įvedama d duomenų rinkinių. Rinkinį sudaro tą dieną iš viso atvertų puslapių skaičius ir unikalių lankytojų skaičius.

Parašykite programą, kuri patikrintų, ar svetainės populiarumas nemažėja. Svetainės populiarumas nemažėja tuomet, jei kiekvieną kitą dieną vieno lankytojo atverstų puslapių skaičius yra ne mažesnis už prieš tai buvusią dieną. Tokiu atveju į ekraną turi būti išvedamas žodis NE. Jei atsiranda diena, kai svetainės populiarumas tampa mažesnis, negu prieš tai buvusią dieną, tuomet turi būti išvedamas dienos, kai svetainės lankomumo populiarumas sumažėja, numeris ir toliau nebetikrinama.

Pradiniai duomenys Rezultatai

3

10 3

11 3

12 3

NE

3

10 3

11 3

12 4

3

Reikalavimai

Nenaudokite masyvų.

Papildoma informacija

  • Lygis: 1
  • Taškai: 100
Į viršų