2018 m. - atkurtos Lietuvos šimtmečio metai. Robotikos būrelio nariai sugalvojo projektą, skirtą šiai progai.

Vaikai sugalvojo sukonstruoti n-kampę aikštę ( 2 < n < 10) su n arkinių vartų (arkiniais vadinami vartai, kurių viršutinė dalis aprašoma parabole y = ax2 + b), išdėstytų ant kiekvienos aikštės kraštinės, kurie sudaro įvažiavimus į aikštę. Pro kiekvienus arkinius vartus įvažiuos po vieną robotą, ant kurių bus įtvirtintos Lietuvos valstybinės vėliavos.

Vaikai pasiskirstė į 2 komandas: konstruktorių ir programuotojų. Konstruktoriai pirmiausia sukonstravo n (n > 2) robotų, kurių pločiai ir aukščiai skiriasi. Ant kiekvieno roboto konstruktoriai įtvirtino po vėliavėlę. Vėliavėlių stiebo aukščiai yra vienodi.

Programuotojų uždavinys - apskaičiuoti, kokie turi būti parabolės koeficientai a ir b, kad per sukonstruotus arkinius vartus įvažiuotų pačių didžiausių matmenų robotas. Visi matmenys yra sveikieji skaičiai, išreikšti centimetrais. Taip pat apskaičiuoti, koks turi būti vartų pagrindinės dalies (iki arkos) plotis ir aukštis.

Pagal programuotojų skaičiavimų rezultatus konstruktoriai sukonstruos arkinius vartus.

Pradiniai duomenys įvedami klaviatūra tokia tvarka: sukonstruotų robotų skaičius n, vėliavėlės stiebo aukštis, kiek papildomų centimetrų pc konstruojant arkinius vartus palikti, kad robotas galėtų įvažiuoti ir neužkliūti (paliekama iš abiejų pusių po pc ir iš viršaus pc). Toliau įvedama n sveikųjų skaičių dvejetų - kiekvieno roboto plotis ir aukštis be vėliavėlės.

Parašykite programą, kuri apskaičiuotų ir į ekraną išvestų pagrindinės vartų dalies plotį ir aukštį (sveikieji skaičiai), bei parabolės koeficientus a ir b (realieji skaičiai) ir juos išvestų šimtųjų tikslumu. Išvedami rezultatai vienas nuo kito atskiriami tarpo simboliu.

Pradiniai duomenys Rezultatai

27 20 -1.48 20.00

Arkinių vartų konstrukcijos pavyzdys.

vartai

Nenaudokite masyvų.