Jaunieji robotų konstruktoriai ir programuotojai rengiasi First LEGO League (FLL) varžyboms. Jie sukonstravo robotą ir sukūrė roboto valdymo programas.

Robotas FLL varžybų lauke turi įveikti n  (n <= 20) misijų (misija - tam tikra užduotis, kurią turi atlikti robotas). Robotas testuojamas taip: iš bazės jis paleidžiamas įveikti misijos ir fiksuojamas laikas, per kurį robotas įvykdo misiją ir grįžta atgal į bazę. Jei misijos robotui įveikti nepavyko, tuomet laikoma, kad laiko reikšmė yra neigiama. Prieš varžybas robotų konstruktoriams ir programuotojams brangi kiekviena minutė, todėl pagelbėkite jiems ir sukurkite programą, skaičiuojančią:

• kelių misijų robotui nepavyko įveikti;
  • kiek laiko robotas sugaišo įveikdamas misijas sėkmingai;
  • kiek laiko robotas vidutiniškai sugaišo įveikdamas vieną misiją.

Pradiniai duomenys, misijų skaičius n ir roboto sugaištas laikas sekundėmis įveikiant kiekvieną iš misijų (sveikasis skaičius), įvedami klaviatūra.

Rezultatai išvedami į ekraną po vieną eilutėje:

• pirmoje eilutėje – nesėkmingų misijų skaičius;
  • antroje – laikas, sugaištas įveikiant misijas sėkmingai;
  • trečioje – vidutinis laikas, per kurį robotas įveikia vieną misiją vieno skaitmens po kablelio tikslumu.
Pradiniai duomenys Rezultatai

19.8