Informatikos fakulteto pirmakursis Jonas nusprendė pagerinti savo fizinę formą ir pradėjo kiekvieną dieną iš bendrabučio keletą sustojimų eiti pėstute, o likusią kelio dalį iki fakulteto važiuoti visuomeniniu transportu. Jonas registruoja kiekvieną dieną nueitų žingsnių skaičių, einant sudegintų kilokalorijų kiekį (sveikasis skaičius) ir pasižymi nuovargio lygį (0 - nepavargęs, 1 - truputį pavargęs, 2 - vidutiniškai pavargęs, 3 - labai pavargęs).

Parašykite programą, skaičiuojančią:

• kiek iš viso kilometrų nuėjo Jonas per n dienų, kai Jono žingsnio ilgis yra lygus z centimetrų. Skaičiuodami atskirkite tik sveikąjį kilometrų skaičių.
  • kelias dienas Jonas buvo: a) nepavargęs; b) truputį pavargęs; c) vidutiniškai pavargęs; d) labai pavargęs;
  • kiek iš viso kcal sudegino Jonas vaikščiodamas pėstute;
  • kiek gramų riebalų neteko Jonas pasirinkęs vaikščiojimą pėstute. 1 gramas riebalų atitinka 9 kilokalorijas. Skaičiuodami atskirkite tik sveikąjį gramų skaičių.

Pradiniai duomenys įvedami klaviatūra. Pirmiausia įvedamas dienų skaičius n (n <= 30), po to Jono žingsnio ilgis z. Tolesnėse n eilučių įvedamas Jono kiekvieną dieną nueitų žingsnių skaičius, sudegintų kilokalorijų kiekis ir nuovargio lygis.

Rezultatai išvedami ekrane vienoje eilutėje atskiriant vieną nuo kito tarpais tokia tvarka: Jono iš viso nueitų kilometrų skaiičius, kelias dienas Jonas buvo nepavargęs, truputį pavargęs, vidutiniškai pavargęs ir labai pavargęs, kiek kcal Jonas sudegino, kiek gramų riebalų neteko Jonas.

Pradiniai duomenys Rezultatai