Vienas labai išmintingas matematikos mokytojas sugalvojo labai gerą metodą, kuris padeda mokiniams suprasti ir pamėgti matematiką. Jis kiekvieną klasės mokinį, kuris gerai supranta matematiką, priskyrė kaip pagalbininką mokiniui, kuris matematikos nesupranta. Mokytojas kartą per savaitę patikrina, kiek pagerėjo su pagalbininkais dirbančių mokinių gebėjimai. Kai globojamas mokinys be klaidų išsprendžia k uždavinių, tuomet jam pagalbininko nebereikia. Vienas iš mokytojo pagalbininkų savo globotiniui pasiūlė spręsti papildomai uždavinių laikantis tokio susitarimo: jei globotinis per savaitę išsprendžia mažiau kaip 3 uždavinius, tuomet jis turi papildomai išspręsti 3 pagalbininko skirtus uždavinius, jei 3-5 uždavinius - tuomet papildomai sprendžia 2 pagalbininko skirtus uždavinius, jei daugiau kaip 5, tai sprendžia 1 pagalbininko skirtą uždavinį.

Parašykite programą, skaičiuojančią:

• per kelias savaites mokiniui, kuriam sunkiai sekasi matematika, nebereiks pagalbininko, jei jis spręs mokytojo ir pagalbininko skirtus uždavinius;
  • kelis pagalbininko skirtus uždavinius mokinys išsprendė.

Pradiniai duomenys įvedami klaviatūra. Pirmiausia įvedamas mokytojo skirtų uždavinių skaičius, po to įvedami mokinio per savaitę išsprendžiamų uždavinių skaičiai. Mokinio išspręstų uždavinių nebereikia įvesti tuomet, kai bus išspręsti visi mokytojo ir pagalbininko skirti uždaviniai.

Rezultatai išvedami į ekraną vienoje eilutėje atskiriant tarpais: savaičių skaičius ir pagalbininko skirtų uždavinių skaičius.

Pradiniai duomenys Rezultatai