Adomas sugalvojo sumodeliuoti juodosios skylės susiformavimą iš spiečiuje esančių juodųjų skylių. Jis surašė n natūraliųjų skaičių. Kiekvienas iš tų skaičių yra laikomas spiečiaus juodąja skyle. Pirmasis skaičius lyginamas su antruoju. Jei pirmasis skaičius didesnis už antrąjį, tuomet jis laikomas juodąja skyle ir įtraukia antrąjį, jei antrasis didesnis, tuomet jis bus laikomas juodąja skyle ir įtrauks pirmąjį skaičių. Kai juodoji skylė įtraukia kaimyną, ji padidėja vienetu. Jei kaimyninės skylės yra vienodo dydžio, tuomet jos susilieja ir tampa dvigubai didesne juodąja skyle. Veiksmai kartojami tol, kol lieka vienas skaičius. Jis ir bus laikomas galutine juodąja skyle.

Pradinių duomenų faile spiecius.txt nurodytas juodųjų skylių skaičius spiečiuje ir išvardinti juodųjų skylių dydžiai.

Rezultatų faile spieciusrez.txt turi būti išspausdintas galutinis juodosios skylės, susiformavusios iš spiečiaus skylių, dydis.

Pradiniai duomenys Paaiškinimas

Pirmąją juodąją skylę įtraukia antroji:

Pirmają juodają skylę įtraukia antroji:

Antrąją juodąją skylę įtraukia pirmoji:

Rezultatai

Pirmąją juodąją skylę įtraukia antroji:

• Pradinių duomenų skaitymo funkcija void;
  • Rezultatų rašymo funkcija void;
  • Vieno elemento šalinimo funkcija;
  • Funkcija, grąžinanti galutinį juodosios skylės dydį.