Trapecija, kurios šoninės kraštinės yra vienodo ilgio, vadinama lygiašone.

Parašykite programą, kuri iš sveikųjų skaičių intervalo [a;b] skaičių suformuotų visas lygiašones trapecijas, kurių pagrindų ilgiai skiriasi k vienetų (k - sveikasis skaičius).

Pradiniai duomenys, intervalo pradžia a, pabaiga b ir pagrindų ilgių skirtumas k, įrašyti faile trapecija.txt. Faile trapecijarez.txt išveskite visas galimas trapecijas: šoninės kraštinės ilgis, trumpesniojo pagrindo ilgis, ilgesniojo pagrindo ilgis. Šoninės kraštinės ilgis turi būti išvedamas didėjimo tvarka. Jei šoninės kraštinės ilgiai sutampa, tuomet pagrindų ilgiai taip pat turi būti išvedami didėjimo tvarka.

trapecija.txt trapecijarez.txt