Žiogas tupi ant horizontaliai ištemptos virvutės, kairiajame gale. Virvutės ilgis yra s sprindžių. Žiogo šuolio į priekį ilgis a sprindžių, atgal - b sprindžių (a > b). Žiogui reikia patekti ant virvutėje užmegzto mazgo, kuris nuo pradinės žiogo padėties nutolęs per c sprindžių (c > a; c < s).

Pradiniai duomenys (sveikieji skaičiai) s, a, b, c įrašyti tekstiniame faile ziogas.txt

Parašykite programą, skaičiuojančią, kiek mažiausiai šuolių turi padaryti žiogas, kad pasiektų mazgą. Jei mazgo pasiekti negalima, tuomet rezultatų faile ziogasrez.txt turi būti įrašytas žodis NEGALIMA.

ziogas.txt ziogasrez.txt
20 4 2 5 NEGALIMA