Kiekvienos savaitės pirmadienio rytą Jonas gauna k centų kišenpinigių. Vienas butelis sulčių kainuoja s centų, o tušti buteliai superkami po b centų. i-tąją savaitės dieną Jonas, turėdamas n centų, nusprendė, pirkti sulčių už visus turimus pinigus (pradedant i-taja diena). Pinigai, gauti pardavus butelius, bus panaudojami kitą dieną sultims pirkti. Šitaip Jonas darys tol, kol įstengs nusipirkti bent vieną butelį sulčių.

Parašykite programą, skaičiuojančią, kiek butelių sulčių išgers Jonas.

Pradinių duomenų faile sultys.txt įrašytos kintamųjų k, s, b, n, i (1 <= i <= 7) reikšmės. Jei Jonas nusprendžia sultis pirkti pirmadienį, tai iš karto gaunami kišenpinigiai (pasipildo turima pinigų suma). Už pirmadienį gautus kišenpinigius sultys perkamos pirmadienį.

Rezultatų faile sultysrez.txt įrašomas Jono išgertų sulčių butelių kiekis.

sultys.txt sultysrez.txt