Naujai atsidaręs bankas nusprendė teikti paskolas verslui, būstui ar automobilio įsigijimui. Nuo paskolos tipo ir jos kiekio priklauso kokios palūkanos bus nustatytos:

• Verslui. Palūkanos 120 + 400 jeigu paskolos suma yra lygi arba viršija 10000.
  • Būstui. Palūkanos 142 + 8% nuo paskolos sumos.
  • Automobiliui. Palūkanos (paskolos suma / 10) + 2% nuo paskolos sumos.

Jūsų užduotis apskaičiuoti kiek palūkanų bus pritaikyta žinant paskolos suma ir jos tipą.
Pradiniuose duomenyse pirmoje eilutėje pateikiama paskolos tipas, antroje – jos suma.
Rezultatas turi būti palūkanos 2 skaitmenų po kablelio tikslumu.

Pradiniai duomenys Rezultatai

Verslui

Būstui

Panaudoti loginį operatorių IR arba ARBA (bent vieną iš dviejų).