Vaizdo rezultatas pagal užklausą „auto model toy png“

Per mėnesį Paulius uždirba p eurų. 43,6 % savo uždarbio jis išleidžia pragyvenimui, o likusius pinigus kaupia taupyklėje, kurioje telpa t eurų. Kai taupyklėje susikaupia t eurų, Paulius už visus sutaupytus pinigus perka naują automodeliuką. Suskaičiuokite:

• kiek vidutiniškai eurų per mėnesį Paulius išleidžia pragyvenimui;
  • keliais modeliukais m Paulius papildė savo kolekciją per x mėnesių?

Pradiniai duomenys, kurie yra sveikieji skaičiai, įvedami klaviatūra tokia tvarka: p, t, x.

Rezultatai išvedami į ekraną vienoje eilutėje tokia tvarka: e - realiojo tipo, dviejų skaitmenų po kablelio tikslumu ir m - sveikojo tipo.

Pradiniai duomenys Rezultatai
2800 500 5 1220.80 5