Vaizdo rezultatas pagal užklausą „halloween pumpkin transparent“

Merginos nusipirko n moliūgų. Kotryna išpjaustė d (d <= n) moliūgų daugiau nei Viktorija, o Goda m (m <= n) moliūgų mažiau nei kitos dvi draugės kartu. Parašykite programą, kuri:

• suskaičiuotų, po kelis moliūgus išpjaustė kiekviena mergina;
  • jei buvo išpjaustyti ne visi moliūgai – suskaičiuotų, kiek moliūgų a liko.

Pradiniai duomenys yra sveikieji skaičiai. Jie įvedami klaviatūra tokia tvarka: n, d, m.

Rezultatai yra sveikieji skaičiai, kiekvienos merginos išpjaustytų moliūgų bei likusių moliūgų kiekį išspausdinkite ekrane vienoje eilutėje, atskirdami skaičius vienu tarpo simboliu. Spausdinkite tokia tvarka: Viktorijos moliūgų kiekis, Kotrynos moliūgų kiekis, Godos moliūgų kiekis, likusių moliūgų kiekis.

Pradiniai duomenys Rezultatai