Tadas vasarą uždarbiavo statybose ir skaičiuodavo kiek žaliavų reikės namo apdailai ir kiek tai kainuos. Visgi šitas monotoniškas darbas atsibodo ir jis sugalvojo parašyti programą, kuri suskaičiuos už jį.

Namo ilgis – x, plotis – y, aukštis – z metrų. Namas taip pat turi d durų ir l langų. Durų užimamas plotas yra 2 m2, o lango 1 m2.

Žaliavų kainos yra pateikiamos vienam kvadratiniam metrui. Vienam kvadratiniam sienų apdailos metrui reikalingas tinkas kainuoja a,  čerpės stogui – b, o lentos grindims – c eurų.

Jums reikia suskaičiuoti kiek kainuos viso namo apdaila.

Langų ir durų tinkuoti tikrai nereikia.

Pradiniai duomenys įvedami klaviatūra tokia tvarka

x y x d l a b c

Rezultatas, visų medžiagų kaina, išvedama į ekraną.

Pradiniai duomenys ir rezultatai yra sveikieji skaičiai.

Pradiniai duomenys 6 7 2 1 3 15 10 10
Rezultatai 1545