Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 7695

Gear Firefighter Outfit Render

Dangoraižyje kilo gaisras. Į įvykio vietą atvykę gaisrininkai pamatė, kad užsidegė n (sveikasis skaičius) aukšte esantis biuras, taigi gelbėjimo operacijai reikės kopėčių.

Formulė, leidžianti apskaičiuoti aukštį nuo žemės iki konkretaus aukšto biuro, yra:

5 + (biuro_aukštas – 1) * 10

Tam, kad kopėčios būtų pakankamai stabilios, su žemės paviršiumi jos turi sudaryti (sveikasis skaičius išreikštas laipsniais) kampą.

• Sukurkite programą, skaičiuojančią, kokio aukščio k kopėčių reikia. Kopėčių aukštis, išreikštas metrais, yra sveikasis skaičius, gautas suapvalinus gautą realų aukštį iki artimiausio didesnio sveikojo skaičiaus.

Pastaba: naudojant skaičiavimuose sinuso arba kosinuso funkcijas, jų argumentas turi būti išreikštas radianais. Taip pat galite laikyti, jog 1 <= v <= 89.

Pradiniai duomenys įvedami klaviatūra tokia tvarka: aukštas (n), kampas su žeme (v).

Rezultatas - kopėčių aukštis - išvedamas į ekraną.

Pradiniai duomenys Rezultatai