Kotrelės nuo 1 iki 10

Du draugai pirmokai mokosi sudėti skaičius ir žaidžia tokį žaidimą: n kortelių (n - lyginis skaičius) jie pasidalija po lygiai. Ant gautų kortelių kiekvienas užrašo po vieną skaičių nuo 1 iki 10. Nežiūrėdami į parašytus skaičius, vaikai sudeda korteles poromis: pirmasis žaidėjas deda kortelę, šalia jos deda kortelę antrasis žaidėjas. Veiksmai kartojami, kol sudedamos visos kortelės. Po to ieškoma kortelių poros, kurios skaičių suma yra didžiausia. (Jei yra kelios tokios kortelių poros, tai imama pirmoji.) Žaidimą laimi tas, kurio išrinktos poros kortelėje užrašytas didesnis dėmuo. Jei abu dėmenys vienodi, skelbiamos lygiosios.

Parenkite programą, kuri apskaičiuotų, kuris pirmokas laimėjo žaidimą.

Duomenys ir rezultatai atrodo taip:

Pradiniai duomenys Rezultatai

Klaviatūra įvedamas kortelių skaičius n ir žaidėjų sudėtų poromis kortelių skaičiai – nuo 1 iki 10, atskirti tarpais (skaičiai gali kartotis).

Ekrane pirmoje eilutėje pateikite didžiausią sumą ir tos sumos dėmenis. Kitoje eilutėje - laimėtojo numerį (1, jei žaidimą laimėjo pirmasis draugas, arba 2, jei žaidimą laimėjo antrasis) ar abiejų žaidėjų numerius, atskirtus tarpais, jei skelbiamos lygiosios.