Moteriškų drabužių parduotuvė užsako drabužius iš įvairių tiekėjų. Vieni drabužiai būna su etiketėmis, kurių dydžiai nurodyti skaičiais, kitų drabužių dydžiai nurodyti raidėmis.

Parduotuvė gavo n naujų drabužių, kurių dydžiai nurodyti skaičiais. Kiekvieno drabužio etiketę pardavėjos turi papildyti, užrašydamos drabužio dydį raidėmis.

Pardavėjos naudojasi lentele:

Drabužių dydžiai (EU) 32 34 36 38 40 42 44
Drabužių dydis raidėmis XXS XS S S/M M L XL

Parašykite programą, kuri paspartintų pardavėjų darbą. Pirmiausia klaviatūra įvedamas naujai gautų drabužių skaičius n. Toliau įvedama n sveikųjų skaičių – kiekvieno drabužio dydis skaičiais. Ekrane turi būti rodomas kiekvieno drabužio dydis skaičiumi ir raidėmis. Vienam drabužiui skiriama viena eilutė.

Spręsdami uždavinį laikykite, kad drabužių dydžiai visada bus įvedami tinkamai.

Pradiniai duomenys Rezultatai

32 XXS

40 M

38 S/M

42 L

32 XXS

Naudoti int ir string tipo kintamuosius.

Kintamuosius įvesti klaviatūra ir rezultatai išvedami į ekraną.