Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 7682

broken phone 1Grupė draugų žaidžia sugedusį telefoną: pirmasis draugas antrajam pasako keturženklį skaičių, antrasis draugas pakeičia vieną pasirinktą keturženklio skaičiaus skaitmenį ir naujai gautą skaičių pasako kitam draugui ir t.t. Žaidimas baigiamas, kai paskutinis žaidime dalyvaujantis draugas pirmajam pasako savo skaičių ir pirmasis apskaičiuoja, kokiu absoliutiniu dydžiu skiriasi jo ir paskutiniojo draugo pasakyti keturženkliai skaičiai.

Parašykite programą, sprendžiančią sugedusio telefono uždavinį.

Pradiniai duomenys įvedami klaviatūra tokia tvarka: žaidime dalyvaujančių draugų skaičius n, pirmojo draugo sugalvotas skaičius s, toliau eina n – 1 sveikųjų skaičių dvejetų: skaitmuo sk, kurį nori pakeisti žaidėjas (1, 2, 3 arba 4) ir kokiu skaitmeniu psk nori pakeisti (pasirinktinai nuo 0 iki 9).

Ekrane turi būti rodoma, kokiu absoliutiniu dydžiu skiriasi pirmo ir paskutinio žaidėjų pasakyti keturženkliai skaičiai.

Pradiniai duomenys Rezultatai