Programuotojas Martynas labai domisi krepšiniu ir šiemet vykstantis pasaulio krepšinio čempionatas jį labai džiugina, tačiau Martynui nusibodo stebėti rungtynes televizoriaus ekrane, taigi jis nusprendė rungtynes stebėti gyvai.

Šiemet vyksiantis pasaulio krepšinio čempionatas organizuojamas Kinijoje, taigi Martynas nori pamatyti kiek įmanoma daugiau rungtynių gyvai, taigi turi suplanuoti savo išlaidas rungtynių, lėktuvų bilietams, bei apsistojimui ir negali viršyti čempionatui skirtų pinigų limito.

Parašykite programą, kuri suskaičiuotų, kuri nurodytų kurių rungtynių bilietus Martynas turėtų nusipirkti norėdamas aplankyti kuo daugiau rungtynių.

Pirmoje pradinių duomenų failo Duomenys.txt eilutėje pateikta Martyna turima suma skirta pasaulio krepšinio čempionatui. Antroje eilutėje nurodyta lėktuvo bilieto kaina bilKaina į vieną pusę. Bilietas atgal perkamas papildomai ir jo kaina yra tokia pati, kaip ir už bilietą pirmyn. Trečioje eilutėje nurodyta apsistojimo kaina apsKaina. Trečioje nurodytas preliminarus rungtynių skaičius n, kuriose dalyvaus Lietuvos rinktinė. Sekančiose n eilučių nurodytos šalys, prieš kurias žais Lietuva, bei rungtynių bilieto kaina. Rezultatų faile Rezultatai.txt reikia išvesti rungtynes, bei rungtynių kaina, kurias stebės Martynas.

Pastaba: Martynas privalo pirkti bilietus pirmyn ir atgal, bei apsistoti viešbutyje.

Duomenys.txt Rezultatai.txt

Kroatija 90

Rusija 45

Kinija 79

Ispanija 120

JAV 78

Lietuva - Rusija

Lietuva - JAV

Lietuva - Kinija

• Naudokite sveikųjų skaičių ir eilutės tipo (string) masyvus
  • Parašykite pradinių duomenų skaitymo funkciją void.
  • Parašykite funkciją void atrenkančią, kurias rungtynes stebės Martynas (sudaryti masyvą su string tipo reikšmėmis, kuriose nurodomos rungtynių dalyvės)
  • Parašykite rezultatų įrašymo į failą funkciją void.