Viena pagyvenusi moteriškė yra didelė katinų mylėtoja. Ji kiekvieną dieną daugiabučių namų katinų bendriją aprūpina šviežiu pienu. Taip gerai prižiūrimos katinų bendrijos narių skaičius sparčiai didėja. Moteriškė suprato, kad šitaip lepindama savo numylėtinius ji greitai pritrūks pensijos pienui pirkti, todėl nusprendė į akciją įtraukti kiemo vaikus. Vaikams ji siūlo už sutaupytus perkant ledus pinigus nupirkti katėms pieno. Vaikai sutiko pagelbėti katinų globėjai. Pirmoje pradinių duomenų failo katinai_data.txt eilutėje įrašytas sutikusių dalyvauti akcijoje vaikų skaičius n (2<= n <= 10). Tolesnėje n eilučių nurodytas kiekvieno vaiko vardas (jam skiriama 15 pozicijų), vaiko turimi pinigai (eurais ir centais), kelias dienas d vaikas valgė ledus, kiek porcijų ledų k suvalgydavo kiekvieną dieną ir vienos porcijos kaina kp. Parenkite programą, kuri apskaičiuotų ir į rezultatų failą katinai_res.txt įrašytų:

• pirmose n failo eilučių – kiekvieno vaiko sutaupytus perkant ledus pinigus, t. y. turi būti du sveikieji skaičiai (eurai ir centai);
  • tolesnėje failo eilutėje - kiek pinigų liko pienui, t. y. turi būti du sveikieji skaičiai (eurai ir centai);
  • po jų – vaiko, kuris skyrė didžiausią pinigų sumą katinams paremti, vardą ir skirtą pinigų sumą (eurais ir centais). Jei yra keli tokie vaikai, kurie skyrė po vienodai daugiausiai pinigų, tai išvesti tą, kuris sąraše yra toliausiai.
    katinai_data.txt katinai_res.txt

Tomas          5 15 2 1 1.25 1 0.95

Lukas          3 12 2 1 0.95 1 0.98

Saulius        7 45 2 1 1.25 2 1.50

Tomas           2 95

Lukas           1 19

Saulius         3 20

Saulius         3 20

• Naudokite struktūros duomenų tipą ir struktūrų masyvus. Galite naudoti sveikųjų ir realiųjų skaičių masyvus.
  • Sukurkite pradinių duomenų skaitymo funkciją void.
  • Sukurkite funkciją, per funkcijos vardą grąžinančią vieno vaiko ledams išleistus pinigus.
  • Sukurkite funkciją void, grąžinančią apskaičiuotą pienui likusių pinigų sumą per parametrus: eurus ir centus.
  • Sukurkite funkciją, surandančią vaiko, skyrusio didžiausią pinigų sumą katinams paremti, vietą masyve. Jei yra keli tokie vaikai, tai paskutiniojo sąraše vietą.
  • Sukurkite rašymo į failą funkciją void.