Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 7725

Miesto lygoje žaidžia n (n < 20) krepšinio komandų. Jų skaičius nurodytas pirmoje failo komandos.txt eilutėje. Tolesnėse n eilučių nurodyti komandų pavadinimai (vienas žodis), trenerio pavardė ir vardas. Tolesnėse n x n eilučių suformuota komandų tarpusavio varžybų rezultatų lentelė, kurioje 1 reiškia pergalę, -1 – pralaimėjimą, o nulis – komanda nežaidžia pati su savimi.

Parašykite programą, kuri faile komandosres.txt įrašytų tas komandas, kurios laimėjo ne mažiau kaip pusę visų žaistų rungtynių tokia eilės tvarka, kaip jos buvo surašytos pradinių duomenų faile.

Basketball

Duomenų ir rezultatų pavyzdys (bus papildyta):

komandos.txt komandosres.txt

Ereliai Pavarde1 Vardas1

Sakalai Pavarde2 Vardas1

Vanagai Pavarde1 Vardas3

Varnos Pavarde2 Vardas3

Kikiliai Pavarde3 Vardas1

0 1 1 1 -1

-1 0 1 1 -1

-1 -1 0 1 1

-1 -1 -1 0 1

1 1 -1 -1 0

Ereliai Pavarde1 Vardas1

Sakalai Pavarde2 Vardas1

Vanagai Pavarde1 Vardas3

Kikiliai Pavarde3 Vardas1

• Naudokite struktūrų masyvus.
  • Pradinių duomenų skaitymo funkcija void().
  • Vienos komandos laimėtų rungtynių skaičiaus suradimo funkcija, grąžinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą.
  • Komandos, laimėjusios mažiau kaip pusę žaistų rungtynių, šalinimo funkcija void().
  • Rezultatų rašymo į failą funkcija void().