Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 7684

Du geri draugai labai mėgsta skaityti ir turi asmenines bibliotekas. Jie keičiasi knygomis, kurių savo bibliotekoje turi po du egzempliorius. Keičiasi taip: kiekvienas draugas surašo savo bibliotekoje turimų knygų pavadinimus ir turimą egzempliorių skaičių, bei pageidaujamų knygų pavadinimus. Pagelbėkite draugams pasikeisti knygomis.

Pirmoje pradinių duomenų failo mainai.txt eilutėje įrašyti du sveikieji skaičiai – pirmojo draugo bibliotekoje turimų skirtingų pavadinimų knygų skaičius n ir norimų gauti knygų skaičius m. Tolesnėse n eilučių surašyti knygų pavadinimai (gali sudaryti ne vienas žodis. Jei sudaro keli žodžiai, tuomet jie vienas nuo kito atskiriami apatiniu brūkšneliu, kad galėtumėte lengvai perskaityti iš failo) ir turimų egzempliorių skaičius. Tolesnėse m eilučių surašyti pirmojo draugo pageidaujamų knygų pavadinimai. Toliau seka k eilučių su antrojo draugo bibliotekoje turimomis knygomis ir r eilučių su antrojo draugo pageidaujamomis knygomis. n, m, k ir r reikšmės ne didesnės už 30.

Rezultatų faile mainaires.txt turi būti įrašytos abiejų draugų bibliotekos, kai įvyksta knygų mainai. Pirmiausia spausdinama pirmojo draugo biblioteka: knygos pavadinimas ir turimų egzempliorių skaičius, po to – antrojo.

Po to įrašomi sąrašai knygų, kurių nepavyko gauti kiekvienam draugui. Po kiekvienu sąrašu turi būti 10 žvaigždučių skirtukas.

mainai.txt mainaires.txt

Knyga5

Knyga1

**********

• Naudokite struktūrų masyvus.
  • Sukurkite pradinių duomenų skaitymo funkciją void().
  • Sukurkite loginę funkciją, kuri surastų, ar draugas turi knygą, kurios reikia kitam draugui.
  • Sukurkite funkciją void(), kuri papildytų draugo biblioteką naujomis knygomis. Sąrašas naujomis knygomis papildomas įtraukiant naują knygą į sąrašo pabaigą, tokia eilės tvarka, kokia jos išdėstytos pageidaujamų knygų sąraše.
  • Sukurkite knygos, kuri paimta mainams, šalinimo iš mainams skirtų knygų sąrašo, funkciją void().
  • Sukurkite bibliotekos, papildytos naujomis knygomis, rašymo į failą funkciją void(). Į funkciją kreipkitės du kartus: spausdindami pirmojo ir antrojo draugo naujomis knygomis papildytas bibliotekas.
  • Sukurkite likusių negautų knygų sąrašus spausdinančią funkciją void(). Į funkciją kreipkitės du kartus: spausdindami pirmojo ir antrojo draugo negautų knygų sąrašus.

Failai