Pradinukai mokydamiesi aritmetiką sugalvojo žaidimą: vienas lentoje užrašo aritmetinį reiškinį, kuriame visi veiksmai atliekami iš eilės. Likusieji vaikai skaičiuoja ir telefonu siunčia rezultatus užduoties autoriui. Žaidimą laimi tas, kuris pirmas teisingai suskaičiuoja. Pradinių duomenų failo matematika_data.txt pirmoje eilutėje įrašytas aritmetinis reiškinys. Antroje eilutėje įrašytas užduotį sprendžiančių pradinukų skaičius n. Tolesnėse n eilučių įrašyti vaikų vardai ir jų išsiųsti rezultatai tokia eilės tvarka, kuria buvo išsiųsti užduoties autoriui. Rezultatų faile matematika_res.txt įrašykite laimėtojo vardą ir rezultatą.

matematika_data.txt

4 + 5 – 2 + 5 =

Algis 2

Paulius 16

Saulius 12

Antanas 10

Pranas 12

matematika_res.txt Saulius 12

• Parašykite funkciją int Reiksme (string eilute), kuri grąžintų apskaičiuotą reiškinio reikšmę.
  • Parašykite funkciją bool ArTeisingas (int teisingaReiksme, int dalyvioReiksme), kuri grąžintų reikšmę true, jei dalyvis pateikė teisingą rezultatą, arba reikšmę false, jei dalyvio pateiktas rezultatas neteisingas.