Parašykite programą, kuri iš failo sifras_data.txt perskaitytą tekstą užšifruotų sukeisdama gretimus simbolius vietomis: pirmą su antru, trečią su ketvirtu ir t.t. Tekste esantys skyrybos ženklai irgi laikomi simboliais. Užšifruotą tekstą įrašykite į failą sifras_res.txt. Tekste bus tik lotyniškos raidės.

sifras_data.txt sifras_res.txt
Viduj dvaro blynas karo. iVud jvdra olbnysak ra.o
Vienas du trys, as protingas mokinys iVnesad urtsy ,sap oritgnsam konisy

• Parašykite funkciją void `Sukeisti (char & simbolis1, char & simbolis2)`, sukeičiančią du gretimus simbolius vietomis.