Arno visi klasiokai renka ir kolekciuonuoja lipdukus. Kiekvienas mokinys turi dviejų rūšių lipdukus ir keičiasi jais su savo draugais. Arnas atsinešė s lipdukų iš fillmuko “Sipmsonai” ir k lipdukų iš filmuko „Kempiniukas“.

Parašykite programą, skaičiuojančią, su keliais draugais d Arnas galės keistis lipdukais, jei kiekvienas draugas turi gauti po vienodai kiekvienos rūšies lipdukų. Kiekvienos rūšies lipdukų gali likti. Likusių lipdukų skaičius taip pat reikia išvesti į ekraną.

Lipdukai dalinami pagal tokį algoritmą:

Skaičiuojamas k ir s didžiausias bendras daliklis (DBD). Jei didžiausias bendras daliklis bus didesnis už 1, tuomet jis ir bus draugų skaičius. Jei DBD bus lygus 1, tuomet laikykite, kad kiekvienas draugas gauna po 1 kiekvienos rūšies saldainį.

Pavyzdžiui, jei Arnas atsinešė 36 „Sipmsonų“ lipdukus ir 24 ,,Kempiniuko“ lipdukus, tuomet jis gali keistis jais su 12 draugų. Kiekvienas draugas gaus po 3 „Simpsonų “ lipdukus ir po 2 „Kempiniuko“ lipdukus. Nei vienos rūšies lipdukų neliks.

Jei Arnas atsinešė 7 „Simpsonų“ lipdukus ir 5 „Kempiniuko“ lipdukus, tuomet jis gali keistis lipdukais su 5 draugais ir jam liks 2 „Simpsonų” lipdukai.

Pradiniai duomenys s ir k įvedami klaviatūra.

Rezultatai - draugų skaičius d ir likusių lipdukų “Simpsonų” ir “Kempiniuko” skaičiai išvedami į ekraną vienoje eilutėje juos atskiriant vieną nuo kito tarpais.

Pradiniai duomenys Rezultatai

Didžiausiam bendram dalikliui surasti naudokite nežinomo kartojimų skaičiaus ciklą WHILE.