Vyksta žiedinės automobilių lenktynės. Reikia išsiaiškinti santykinai mažiausiai degalų sunaudojusį sportininką (sunaudotų degalų kiekis / nuvažiuotų ratų kiekis). Duomenys apie lenktynes įrašyti tekstiniame faile Duomenys.txt. Pirmoje eilutėje įrašytas lenktynininkų skaičius n. Tolesnėse n failo eilučių įrašytas sportininko numeris, jo nuvažiuotų ratų skaičius ir išvardyta, kiek kiekviename rate jis sunaudojo degalų.

Parašykite programą, randančią, kuris lenktynininkas sunaudojo mažiausiai degalų.

Pavyzdžiai:

Duomenys