Duotas sveikųjų skaičių dvimatis masyvas A(n,m), kur 2 <= n, m <= 100. Eilutę, kurios didžiausio ir mažiausio elementų suma yra minimali, reikia pašalinti iš masyvo. Jei yra dvi vienodos minimalios sumos, šalinti pirmiau esančią eilutę. Spausdinti pradinį ir pertvarkytą dvimačius masyvus lentelėmis, užrašant eilučių ir stulpelių numerius.

Pradinių duomenų faile Duomenys.txt:

Pirmoje eilutėje nurodytas eilučių kiekis n ir stulpelių kiekis m. Kitose eilutėse surašomos dvimačio masyvo reikšmės.

Rezultatų failo Rezultatai.txt pavyzdys pateiktas lentelėje.

6lentele

• Duomenims saugoti naudokite dvimatį masyvą masyvus.
  • Sukurkite pradinių duomenų skaitymo funkciją void C++ (procedūrą Pascal).
  • Sukurkite dvi funkcijas void C++ (procedūrą Pascal): pirma randa eilučių didžiausio ir mažiausio elemento sumas, antroji šalina iš dvimačio masyvo vieną eilutę.
  • Sukurkite funkciją, grąžinančią reikšmę per savo vardą C++, (funkciją Pascal), surandančią eilutės, kurios suma mažiausia, indeksą.
  • Sukurkite dvimačio masyvo reikšmių rašymo į failą funkciją void  C++ (procedūrą Pascal).