n (1 <= n <= 30) mokinių per pusmetį rašo m (1 <= m <= 10) matematikos kontrolinių darbų. Lentelėje (matricoje), sudarytoje iš n eilučių (1 eilutė – 1 mokinys)  ir m stulpelių (1 stulpelis – 1 kontrolinis), yra surašyti įvertinimai dešimtbalėje sistemoje. Reikia rasti kiekvieno mokinio įvertinimų vidurkį ir kiekvieno kontrolinio darbo įvertinimų vidurkį. Vidurkius pateikite dviejų skaičių po kablelio tikslumu. Pateiktą lentelę reikia surikiuoti mokinių vidurkių mažėjimo tvarka.

Pradinių duomenų faile Duomenys.txt: pirmoje eilutėje nurodytas lentelės eilučių (t.y. mokinių) skaičius n ir stulpelių (t.y. kontrolinių darbų) skaičius m. Tolesnėse n eilučių yra surašyta po m  įvertinimų.

Rezultatų failo Rezultatai.txt pavyzdys pateiktas lentelėje (spausdinami ir mokinių, ir kontrolinių darbų numeriai, įvertinimai, vidurkiai).

7lentele

• Įvertinimams saugoti naudokite dvimatį masyvą, vidurkiams - vienmatį.
  • Sukurkite pradinių duomenų skaitymo funkciją void C++ (procedūrą Pascal).
  • Sukurkite dvi funkcijas void C++ (procedūras Pascal), skirtas vidurkiams dvimačio masyvo eilutėje ir stulpelyje rasti.
  • Sukurkite funkciją void C++ (procedūras Pascal), kuri surikiuoja duomenis mažėjimo tvarka.
  • Sukurkite rezultatų rašymo į failą funkciją void  C++ (procedūrą Pascal).