Draugai sutarė keliauti į Latviją praleisti atostogų. Kiekvienas susikrovė po kuprinę ar lagaminą ir atvyko į autobusų stotį. Už vieną kilogramą bagažo reikia mokėti b litų bagažo mokestį. Duomenų failo Duomenys.txt pirmoje eilutėje parašyta, kiek draugų n važiuos į Latviją, antroje eilutėje surašyta, kiek m1, m2 ... mn  kg svėrė kiekvieno draugo kuprinė arba lagaminas, trečioje – kiek litų b reikia mokėti už vieną kilogramą bagažo. Parašykite programą, kuri suskaičiuotų ir į rezultatų failą Rezultatai.txt įrašytų, kiek kilogramų bagažo kb vežasi visi draugai ir kokią sumą s jie turės sumokėti už bagažą.

Duomenys

Paaiškinimai

5.5 3.6 4.8 5.1 6

Važiavo 5 draugai