Vairavimo mokyklai kiekvienos vasaros pradžioje iškyla problema, kad ateina labai daug mokinių, todėl reikia sukurti programą, padedančią paskirstyti srautus vairavimo instruktoriams. Mokykloje iš viso yra trys vairavimo instruktoriai.

Pradinių duomenų faile Duomenys.txt faile surašyta informacija apie mokinius. Pirmoje eilutėje įrašytas mokinių skaičius. Likusiose eilutėse įrašyta: mokinio numeris ir jo mokėjimo vairuoti balas 10-ies balų sistemoje.

Į failą Rezultatai.txt reikia surašyti kiekvienam instruktoriui jo mokinių numerius, bet mokinius reikia paskirstyti taip, kad pirmasis instruktorius dirbtų tik su 1-3 balus, antrasis – 4-6 balus, o trečiasis – 7-10 balų surinkusiais mokiniais.

Duomenys

Rezultatai