Parduotuvėje prekiaujama miltais, supakuotais po vieną ir po du kilogramus. Kiekvienas pirkėjas perka ne mažiau kaip 1 kg ir ne daugiau kaip 50 kg miltų. Pardavėjas pirmiausia nori išparduoti didesnes miltų pakuotes. Jei pirkėjas perka daugiau kaip 1 kg miltų, pardavėjas duoda pakuotes po 2 kg ir, jei reikia, 1 kg pakuotę (pvz. perkant 5 kg miltų, duodamos dvi 2 kg ir vien 1 kg pakuotė). Kai 2 kg pakuotės baigiasi, pardavėjas pardavinėja 1 kg pakuotes.

Parenkite programą, kuri apskaičiuotų:

1. kiek 1 kg ir kiek 2 kg miltų pakuočių pardavė pardavėjas;
  2. keli pirkėjai nusipirko bent vieną miltų pakuotę;
  3. kiek kilogramų miltų nusipirko paskutinis pirkėjas, dar gavęs bent vieną miltų pakuotę.

Pradinių duomenų faile Duomenys.txt yra surašyta:

• pirmoje eilutėje nurodyta, kiek miltų pakuočių yra parduotuvėje: n1 (1 <= n1 <= 100) – 1 kg ir n2 (1 <= n2 <= 100) – 2 kg.
  • antroje eilutėje užrašytas pirkėjų skaičius n (1 <= n1 <= 100);
  • tolesnėse n eilučių nurodyta, kiek kilogramų miltų pageidauja pirkti kiekvienas pirkėjas.
  • pirmoje eilutėje nurodyti, kiek 1 kg ir 2 kg pakuočių nupirkta (jei kurios rūšies pakuočių nėra parduota, rašyti nulį);
  • antroje eilutėje – keli pirkėjai nupirko bent vieną miltų pakuotę;

Rezultatų faile Rezultatai.txt:

trečioje eilutėje – kelis kilogramus miltų nusipirko paskutinis pirkėjas, dar gavęs bent vieną miltų pakuotę.

Pradiniai duomenys

Rezultatai

1   2

1  1

• Pirkėjų pageidavimams saugoti naudokite vienmačius skaičių masyvus.
  • Sukurkite pradinių duomenų skaitymo funkciją void C++ (procedūrą Pascal).
  • Sukurkite funkciją void C++ (procedūras Pascal) suskaičiuojančią reikiamus dydžius.
  • Sukurkite rezultatų rašymo į failą funkciją void  C++ (procedūrą Pascal).