Jaunųjų programuotojų mokykla nori sudaryti vieną papildomą programavimo technologijų pakraipos klasę, į kurią gali priimti nustatytą mokinių skaičių. Buvo atliktas bandomasis testas, pagal kurį mokiniai buvo įvertinti 3 kriterijais: turintys labai gerus, vidutinius ir patenkinamus programavimo pradmenis. Turintys labai gerus programavimo pagrindus priimami pirmu prioritetu, vidutinius – antru, o patenkinamus - trečiu.

Sudarykite į klasę priimamų mokinių sąrašą. Tą patį prioritetą turintys mokiniai tarpusavyje nėra reitinguojami, o jų vieta sąraše nustatoma atsitiktinai.

Duomenų failo Duomenys.txt pirmoje eilutėje duotas maksimalus klasės mokinių skaičius ir norinčių mokytis mokinių skaičius, o tolesnėse – norinčių mokytis mokinių sąrašas, kuriame mokinys aprašomas vardu, pavarde ir prioritetu (1, 2 arba 3).

Rezultatų faile Rezultatai.txt turi būti išvedamas į klasę priimamų mokinių sąrašas.

Pradinių duomenų pavyzdys

Rezultatai

Petras_Petraitis 2

Jonas_Jonaitis 1

Andrijauskaitė_Agnė 1

Balsytė_Giedrė 3

Bružas_Darius 2

Eičinaitė_Ema 2

Gulbinas_Kęstas 1

Kumponas_Ervidas 1

Lapšytė_Vilija 3

Pranauskis_Pranas 3

Pranauskytė_Meda 2

Vasaris_Liudas 2

Žiulpauskas_Ąžuolas 1

Sudarytos klasės mokinių sąrašas:

Žiulpauskas_Ąžuolas 1

Kumponas_Ervidas 1

Gulbinas_Kęstas 1

Andrijauskaitė_Agnė 1

Jonas_Jonaitis 1

Vasaris_Liudas 2

Pranauskytė_Meda 2

Eičinaitė_Ema 2

Bružas_Darius 2

Petras_Petraitis 2

• Sąrašui saugoti naudokite struktūrų masyvus.
  • Klasės mokinių sąrašą formuokite tokiu būdu: sąrašas sutvarkomas masyvo elementų įterpimo ir šalinimo būdu prioritetų skaitmenų didėjimo tvarka (1,1,2,2,2,3,..). Nustatytą mokinių skaičių viršijantys mokiniai yra pašalinami iš sąrašo.
  • Sukurti funkcijas, sutvarkančias, papildančias ar šalinančias mokinių sąrašo masyvo elementus. Galima kurti papildomas funkcijas.
  • Sukurti duomenų skaitymo iš failo ir rezultatų rašymo į failą  funkcijas.