Prieš krepšinio varžybas komandos vadovas registruoja 12 žaidėjų. Krepšinio varžybų metu sekretorius fiksuoja kas (žaidėjo numeris) ir kiek pelno taškų (taškų skaičius). Jeigu žaidėjas metė, tačiau nepataikė – rašomas 0.

Parašykite programą, kuri lentelėje pateiktų tokią varžybų statistiką: žaidėjo numerį, jo vardą, pavardę, įmestų baudų skaičių (po 1 tašką), dvitaškių skaičių (2), tritaškių skaičių (3), iš viso žaidėjo surinktų taškų skaičių ir bendrą metimų tikslumą procentais (0 reiškia, jog žaidėjas metė, tačiau nepataikė). Taip pat nustatytų: pelniusį daugiausią taškų, įmetusį daugiausią tritaškių ir taikliausią žaidėją.

Faile zaidejai.txt pateiktas 12-kos registruotų žaidėjų sąrašas: atskirose eilutėse įrašomas žaidėjo numeris, jo vardas ir pavardė (25 simboliai).

Duomenų faile taskai.txt saugoma tokia informacija: žaidėjo numeris (nuo 1 iki 100) ir pelnytų taškų skaičius (0, 1, 2 arba 3), tam skiriama viena teksto eilutė. Faile gali būti ne daugiau kaip 100-as įrašų.

Rezultatų faile suvestine.txt pateikiama lentelė:

Nr.

Vardas Pavardė

Baudų metimų skaičius

Dvitaškių metimų skaičius

Tritaškių metimų skaičius

Surinkti taškai

Nepataikytų metimų skaičius

Tikslumas

Suvestinėje žaidėjai išrikiuoti nuo didžiausią numerį turinčio žaidėjo iki mažiausią numerį turinčio žaidėjo. Po lentele pateikite geriausius žaidėjus: numerį, vardą, pavardę ir geriausią rodyklį. Jeigu yra keli geriausi žaidėjai, spausdinti vieną iš jų.

Reikalavimai programai:

•        duomenims saugoti sukurti įrašo tipo masyvą(-us);
  •        sukurti vieną arba dvi duomenų skaitymo iš dviejų failų funkcijas (procedūras);
  •        sukurti  funkciją, kuri skaičiuoja surinktus taškus;
  •        sukurti funkciją, kuri skaičiuoja metimų tiklsumą;
  •        sukurti funkciją (procedūrą) rikiuoti įrašų masyvą pagal žaidėjo numerius;
  •        sukurti geriausių žaidėjų atrankos funkciją (procedūrą);
  •        sukurti rezultatų rašymo į failą funkciją (procedūrą).

zaidejai.txt

taskai.txt

12    Aldevinas Siriūnaitis

13    Darius Gricius

2     Donatas Drimeikis

4     Giedrius Purauskas

10    Henrikas Paulauskas

11    Justas Ališauskas

9     Justinas Vitkus

23    Mindaugas Lukonaitis

3     Robertinas Vilimas

26    Tomas Lukonaitis

88    Tomas Samalionis

33    Valdas Dobilas

8lentele

• duomenims saugoti sukurti įrašo tipo masyvą(-us);
  • sukurti vieną arba dvi duomenų skaitymo iš dviejų failų funkcijas (procedūras);
  • sukurti  funkciją, kuri skaičiuoja surinktus taškus;
  • sukurti funkciją, kuri skaičiuoja metimų tiklsumą;
  • sukurti funkciją (procedūrą) rikiuoti įrašų masyvą pagal žaidėjo numerius;
  • sukurti geriausių žaidėjų atrankos funkciją (procedūrą);
  • sukurti rezultatų rašymo į failą funkciją (procedūrą).