Miško mokykloje mokosi daug mokinių. Kiekvienoje klasėje mokinių skaičius ne didesnis už 49. Mokykloje naudojama penkiabalė vertinimo sistema. Antrokų klasė parašė kontrolinį darbą. Už kontrolinį darbą 1/7 klasės mokinių gavo penketus, 1/3 – ketvertus, 1/2 – trejetus. Visų kitų klasės mokinių darbai buvo įvertinti nepatenkinamai.

Parašykite programą mokinių skaičiui klasėje rasti, taip pat apskaičiuokite: kiek mokinių gavo: a) penketus, b) ketvertus, c) trejetus, d) nepatenkinamą pažymį.

Rezultatai

Klasėje mokosi 42 mokiniai