Autobusas iš Vilniaus išvyko, kai laikrodis rodė vi valandą mi minučių. Iki Panevėžio autobusas važiavo vp valandų ir mp minučių. Panevėžyje autobusas stovėjo ms minučių. Iš Panevėžio į Rygą autobusas važiavo vr valandų ir mr minučių. Parašykite programą, skaičiuojančią, kuriuo laiku (valandomis v ir minutėmis m) autobusas atvyks į Rygą. Autobusas gali išvykti vakare, o į Rygą atvykti kitą parą. Pradiniai duomenys ir rezultatai yra sveikojo tipo.

Duomenys Rezultatai

Kada autobusas išvyko iš Vilniaus? 22 30

Kiek laiko autobusas važiavo iš Vilniaus į Panevėžį? 2 5

Kelias minutes autobusas stovėjo Panevėžyje? 10

Kiek laiko autobusas važiavo iš Panevėžio į Rygą? 2 15

Autobusas į Rygą atvyks: 3 val. 0 min.

Kada autobusas išvyko iš Vilniaus? 14 30

Kiek laiko autobusas važiavo iš Vilniaus į Panevėžį? 2 5

Kelias minutes autobusas stovėjo Panevėžyje? 10

Kiek laiko autobusas važiavo iš Panevėžio į Rygą? 2 15

Autobusas į Rygą atvyks: 19 val. 0 min.

Interaktyvus sprendimas

cpp/2015/1/atvykimo_laikas