Faile email.txt pateikti duomenys: minimalus pašto dėžutės pavadinimo ilgis, minimalus domeno ilgis, el. pašto adresas. Reikia parašyti programą, kuri patikrintų, ar el. pašto adresas yra teisingas pagal tokius kriterijus:

1. Adresą sudaro tik lotyniškos raidės, ‘@’ ir ‘.’ simboliai.
  2. Adreso pašto dėžutės pavadinimas turi būti netrumpesnis nei nurodyta faile.
  3. Adreso domeno ilgis turi būti netrumpesnis nei nurodyta faile.

Patikrinimo rezultatus išveskite į ekraną.

Pradiniai duomenys Rezultatai

5 3

Email teisingas.

5 2

Email neteisingas.

Per trumpas pašto dėžutės pavadinimas.

2 3

Email neteisingas.

Per trumpas domeno pavadinimas.

4 2

Yra neleidžiamų simbolių.

• Naudoti simbolių masyvus.
  • Duomenų skaitymo funkcija.
  • Tikrinimo funkcija.

Interaktyvus sprendimas