#158 – Paprasti uždaviniai

Pateikta ‘Pamokėlių konsultacija’
Tai yra vieša konsultacija. Visi žmonės gali matyti jos turinį. Todėl čia nenaudokite slaptažodžių ir kitos slaptos informacijos.
2019 Balandis 25, Ketvirtadienis 18:20 EEST
augis1123
 Laba diena, norėčiau pasitikslinti ar pamokėlės 4 uždavinys paprasti uždaviniai salyga yra taisinga, nes paaiškinime du atsakymai vienas kitam prieštarauja.

Paaiškinimas: 1-ąjį uždavinį mažiausiais balais įvertino pirmasis (1) ir antrasis (5) ekspertai. 3-ąjį uždavinį mažiausiais balais įvertino pirmasis (1) ir trečiasis (8) ekspertai. 5-asis uždavinys nėra paprastas, nes jį didžiausiu balu (13) įvertino antrasis ekspertas.

pirmas uždavinys suprantu, kad du ekspertai įvertino mažesniu balu nei trečias, bet kodėl trečiam uždaviny mažiausias balas yra 8 kai jis yra aukštesnis už 6 (antro eksperto įvertinimas).
2019 Balandis 26, Penktadienis 14:22 EEST
justaseim
Labas,

Sąlygą yra teisinga.

Čia reikia lyginti kiekvieno eksperto atžvilgiu mažiausius balus.

Pvz. trečiojo eksperto mažiausias duotas balas yra 8, o pirmojo eksperto mažiausias duotas balas yra 1. Todėl trečiam uždaviniui jie abudu skyrė savo mažiausius balus. Tai reiškia, kad šis uždavinys, pagal nustatytą sąlygą yra paprastas.

Jeigu vis dar neaišku, klausk, bandysiu patikslinti.
2019 Balandis 26, Penktadienis 15:39 EEST
augis1123
Labai ačiū.
Ši konsultacija uždaryta, todėl dabar ją galima tik skaityti. Jūs nebegalite daugiau atsakinėti. Jei jums reikia pateikti daugiau informacijos, prašome pradėti naują konsultaciją ir joje paminėti šios konsultacijos numerį.