Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 2039

#51 – Dėl spendimų naudojant savo IDE

Pateikta ‘Pamokėlių konsultacija’
Tai yra vieša konsultacija. Visi žmonės gali matyti jos turinį. Todėl čia nenaudokite slaptažodžių ir kitos slaptos informacijos.
2016 Lapkritis 29, Antradienis 22:58 EET
 Sveiki,

norėjau paklausti, ar būtina programą rašyti į užduotyje esančią dirbtinę aplinką, ar galima spręsti užduotis naudojant normalią programavimo aplinką ir įkelti sprendimus .zip formatu, kaip vyko pernai. Sutinku su ankstesnėmis diskusijomis ("#41 – Dėl sprendimų įkėlimo sistemos"), kad duodamas kodas yra prastas ir žymiai apriboja programuotojo galimybes. Ar būtų įmanoma sudaryti sąlygas pažengusiems mokiniams atsiųsti sprendimus taip, kaip buvo galima pernai?
2016 Lapkritis 30, Trečiadienis 01:09 EET
Sveikas,

Šiais metais buvo visiškai atsisakyta .zip failų kėlimo, ir visas darbas yra dabartinėse interaktyviose užduotyse. Kol kas tokių galimybių nėra, ir nežinia ar bus, tai jei kas neaišku su sprendimais gali kelti "Diskusijos" paskyroje.