Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 4161

#74 – Vairuotojo pažimėjimas

Pateikta ‘Pamokėlių konsultacija’
Tai yra vieša konsultacija. Visi žmonės gali matyti jos turinį. Todėl čia nenaudokite slaptažodžių ir kitos slaptos informacijos.
2017 Kovas 23, Ketvirtadienis 20:25 EET
 Sveiki,

Norėjau paklausti ar 5 pamokėlės 2 lygio užduotyje „vairuotojų pažymėjimai“ yra svarbus keliamieji metai, ar galima laikyti metus turint 365 dienas. Taip pat ką reiškia asmens kodus vienas nuo kito skirti tarpais(ar praleist po viena eilutę po jais, ar tiesiog tarpu atskirti nuo metų).
2017 Kovas 24, Penktadienis 08:57 EET
Renata Burbaite
Nustatant, ar pažymėjimas galioja, reikia žiūrėti, koks yra metų skirtumas. Jei < 10, tai galioja, jei = 10, tuomet lyginami mėnesiai. Jei mėnesiai sutampa, tuomet lyginamos dienos.
Asmens kodą ir metus reikia atskirti tarpu. Išvedant duomenis tarp eilučių tarpų palikti nereikia.

2017 Kovas 25, Šeštadienis 13:46 EET
Aš taip ir maniau, tačiau antros paslėptos įvesties nepraeina, aš maniau kad bėda gali būti tik tada kai lygiai 10 metu būna ir 1 diena mažiau arba daugiau būna, tačiau šį atveji gerai skaičiuoja.Tai net neįsivaizduoju kur dar gali būti problema.
2017 Kovas 25, Šeštadienis 20:21 EET
Renata Burbaite
Atidariau porą paslėptų įvesčių. Pabandykite dabar.

2017 Kovas 25, Šeštadienis 20:56 EET
Supratau, viskas gavosi, bet sąlyga sakė, kad daugiau negu 10 metu( > 10), aš maniau, kad dar paskutinę dieną galioja.Jeigu būtu nemažiau kaip 10 metų tada viskas aišku( >= 10).
Ši konsultacija uždaryta, todėl dabar ją galima tik skaityti. Jūs nebegalite daugiau atsakinėti. Jei jums reikia pateikti daugiau informacijos, prašome pradėti naują konsultaciją ir joje paminėti šios konsultacijos numerį.