Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 4816

#96 – Minecraft namas

Pateikta ‘Pamokėlių konsultacija’
Tai yra vieša konsultacija. Visi žmonės gali matyti jos turinį. Todėl čia nenaudokite slaptažodžių ir kitos slaptos informacijos.
2017 Lapkritis 09, Ketvirtadienis 20:45 EET
 Sveiki visi. Susidūriau su tokia problema, kad man atrodo jog 2 variante pateikti klaidingi atsakymai, kadangi nesigauna atsakymas.
Kai duomenys yra : 8 5 3 2 7 3 2 1. Tai atsakymus man išveda 53 23 7 196. Ar gali taip būti jog įsivėlus klaida ir yra pateikti klaidingi atsakymai?
2017 Lapkritis 09, Ketvirtadienis 23:32 EET
Sveikas, Kristupai. Peržvelgiau tavo užduoties sprendimą ir matau, jog blogai atlieki skaičiavimus ieškodamas, kiek reikės medžiagų namui pastatyti. Laiką, kurio reikės medžiagoms gauti, apskaičiuoji tinkamai. Pabandyk pertvarkyti savo kodą ir, jei nepasiseks, rašyk, užvesim ant kelio!
2017 Lapkritis 11, Šeštadienis 16:03 EET
Kurias medžiagas neteisingai skaičiuoju? Akmenį? Ir beje kaip reikia skaičiuoti aukštį. Jeigu aukštis yra 3 tai čia su viskuo bus 3 ar neskaitant grindu tik sienos ir lubos. Ar dar kažkaip kitaip?
Ši konsultacija uždaryta, todėl dabar ją galima tik skaityti. Jūs nebegalite daugiau atsakinėti. Jei jums reikia pateikti daugiau informacijos, prašome pradėti naują konsultaciją ir joje paminėti šios konsultacijos numerį.